İKİ YENİ İLİM MERKEZİ HAYIRSEVERLERİN DESTEĞİYLE YÜKSELECEK

Anadolu’nun ilimle mamur olması için çalışmalarına hız kesmeden devam eden İFAM iki yeni ilim merkezini daha hayırseverlerin yardımlarıyla hayata geçiriyor.

Siz de yarınların Akşemseddinlerinin, Ebusuudlarının yetişmesine bir tuğlayla da olsa katkıda bulunarak bu dünyadan göçüp gittikten sonra da amel defterlerinizin kapanmamasını temin edebilirsiniz.

1- Sancaktar Dârû’l-Huffâz: Samsun’da okulla birlikte 120 Erkek Ortaokul öğrencisinin hafızlık yapacağı bu müessesede aziz milletimizin katkılarıyla yarının Mus’abları: İslâm’ın sancaktarları yetişecek.

2- Muhammed Ali Sabûnî Külliyesi: Asrımızın Ebussuudu Muhammed Ali Sabuni Hocamızın vefat etmeden önce İFAM’a bağışlamış olduğu Yalova’daki mâlikanesinin yıkılıp yeni Sabûniler yetiştirmek üzere hocamızın kütüphanesinin de hizmete sunulacağı bir külliye tarzında yeniden inşâsını kapsayan bu proje de siz hayırseverlerin teveccühünü beklemektedir.

İLETİŞİM: 0534 278 84 24

İLMİ VE FİKRİ ARAŞTIRMALAR MERKEZİ DERNEĞİ

EMLAK KATILIM İBAN: 51 0021 1000 0005 3529 4000 06

KUVEYTTÜRK IBAN: 62 0020 5000 0087 5179 9000 03

Paylaş:

Diğer

İFAM MEZUNİYET PROGRAMI TERTİB EDİLDİ

İfam 2022.2023 mezuniyet programında 16. Mezunlarını verdi. Halka halka büyüyen İFAM, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen bir kısmının beş yılını bir kısmının da ihtisas programı ile

Külliyat’tan Hayır Sofrası Etkinliği…

Külliyat Anadolu Lisesi olarak; geliri farklı hayır kurum ve alanlarında kullanmak üzere hayır sofrası çalışması yaptık. Allah yapılan hayırları ve hayır soframızı dergahında kabul buyursun.

Ali Hâni el-Akrabâvî Hoca İFAM’ı ziyaret etti.

Ürdün’de mukim Filistinli sarf-nahiv-belağat-tefsir alimi ve youtube aracılığı ile 2500 den fazla dersi yayınlanmış halihazırda Ürdün’de ve Türkiye’deki medreselerde İslami ilimlere dair dersler vermeye devam

İFAM'daki yeniliklerden ve organizasyonlardan haberdar olmak için sizde kayıt olun