Search
Close this search box.

100 BÜYÜKBAŞ KURBAN İLİM TALEBELERİ İÇİN KESİLDİ

 

İFAM’da her yıl olduğu gibi bu yıl da hayır sahibi mü’minlerin bağışlamış olduğu kurbanlar ilim talebeleri için kesildi.

İFAM’da Kurban Bayram’ı her yıl olduğu gibi bu yıl da yoğun geçti. Kurban ibadetinin îfası için İFAM’a vekalet veren yüzlerce hayır sahibi mü’minin hisselerinden oluşan 100 büyükbaş hayvan kesilerek ilim talebelerinin istifadesi için hazır hale getirildi. Kurbanlar profesyonel ekiplerce titizlikle kesilip soğuk hava depolarında muhâfaza altına alındı.

Yıl boyu İFAM’da tahsil gören ilim talebelerinin et ihtiyaçları büyük oranda Kurban Bayramı’nda yapılan bağışlarla karşılanıyor. Bu yıl da bağışlarıyla bize destek olan kardeşlerimize şükranlarımızı arz eder kendilerine Rabbimizden iki cihan saadeti niyaz ederiz.

 

Paylaş:

Diğer

Katar’da Gazze Toplantısı

İhsan Şenocak Hocamız Mahmut Sami Gülcü ve Abdullah Kadıoğlu hocalarımızla birlikte Katar’daki Gazze gündemli toplantıya iştirak etti. Birçok İslam ülkesinden alimin istişarelerde bulunup kararlar almak

Yasin Aktay İFAM’ı Ziyaret Etti.

Yurt içi ve yurt dışında birçok dergide makaleleri yayınlanan ve birçok araştırma projesinde yer alan Prof. Dr. Yasin Aktay ve Prof. Abdulmecid Zindani’nin oğlu Abdullah