Search
Close this search box.

CANLI DERS SİSTEMİ VE KUR SİSTEMİ HAKKINDA ÖNEMLİ DUYURU

 

Arkadaşlar lütfen destek talebinde bulunmadan önce atılan duyuruları okuyalım.

Öncelikle Canlı Ders Sistemine katılmaya hak kazanıp kazanmadığınızı https://uzem.ifam.org.tr/StudentStatusInquiry adresi üzerinden sisteme giriş için kullandığınız mail adresini yazarak kontrol edebilirsiniz.

Canlı Ders Sistemi taahhütnameyi daha önce onaylamadıysanız zaten değerlendirmeye alınmadınız. Bu sebeple kazanmış olmanız mümkün değildir.

https://uzem.ifam.org.tr/StudentStatusInquiry adresinde sorgulama yaptığınızda “Canlı Ders Sistemine Katılamaya Hak Kazanamadınız. Kur Sistemi ile Devam Edebilirsiniz.” uyarısı alıyorsanız bu kazanamadığınız veya kendi isteğiniz ile taahhütnameyi imzalamadığınız anlamına gelir. Bu durumda Kur sistemi için yapacağımız açıklamaları beklemelisiniz.

Hazırlık döneminde https://uzem.ifam.org.tr üzerinden sisteme kayıtlı olan ancak değerlendirme sonucu Canlı Ders Sistemine giremeyen veya kendi istekleri ile değerlendirmeye katılmayan kardeşlerimizin sistemdeki kayıtları silinmiştir. Onlar baştan kayıt oluşturmalı ve Kur Sistemi için yapacağımız açıklamaları beklemeliler.

Gerek Canlı Ders Sisteminde gerekse de Kur Sisteminde ödeme yapmak veya burs başvurusunda bulunmak için uğraşmayınız. Ödeme sistemi şu an kapalıdır. Dersler başlamadan birkaç gün önce ödeme sistemi açılacaktır. Bu konuda size bilgi verilecektir.

Ücret her iki sistemde de aylık 50 TL olarak belirlenmiştir. Ancak ödeme durumu olmayan kardeşlerimiz burslu olarak da ücret ödemeden de eğitimlerden yararlanabilecekler.

Ödeme ve burs başvuru sistemi şuanda kapalıdır. Sistem aktif olduğunda ayrıca bilgi verilecektir. Lütfen bilgi verilinceye kadar bekleyiniz.

 

 

Paylaş:

Diğer

DUYURU- SERTİFİKA HAKKINDA

2024 Ramazan Programı Sertifikası Hakkında Duyuru Şuanda sertifika alınamamaktadır. Sertifika sistemimizde çalışma mevcuttur. Çalışma bu hafta tamamlanacak olup, programa başvuru yaptığınız e-posta adresine veya cep