Search
Close this search box.

Dr. Mahmut Sami Gülcü hocamız Çorum’daydı.

18.12.2023 Pazartesi günü İFAM Çorum şubesi ve Çorum ÇAĞRI Eğitim Vakfı tarafından müşterek olarak düzenlenen “Yürek Acımız Gazze, Kudüs ve Mekke’nin Fethi” isimli konferansa katılmak üzere Mahmut Sami Gülcü hocamız Çorum’daydılar.
Rıfat Sert Hocaefendi’nin Açılış tilaveti ile başlayan program, İFAM Çorum il temsilcisi Mehmet Polat ve Çorum Çağrı Vakfı yönetim kurulu başkanı Hamit Gökgöz’ün selamlama konuşmaları ile devam etti.
Akabinde Çorum İFAM talebeleri tarafından Kassam Tugayları Sözcüsü Ebu Ubeyde’yi temsilen düzenlenen konuşma gösterisinde katılımcılar duygulu ve coşkulu anlar yaşadılar.
Ardından konuşmalarını gerçekleştirmek üzere söz alan Dr. Mahmut Sami Gülcü hocamız “Gazze ve Kudüs ve Mekke’nin Fethi” konuları çerçevesinde konuşmalarını gerçekleştirdiler.
Konuşmanın ardından kapanış duası Ömer Faruk Sağdıç Hocaefendi tarafından gerçekleştirildi. Çorum Belediye Başkan yardımcısı İsmail Yağbat ve Çağrı Eğitim Vakfı Başkanı Hamit Gökgöz tarafından Mahmut Sami Gülcü hocamıza hediye takdimi gerçekleştirilerek program sona erdi.

Konferansın akabinde İFAM Çorum şubesini ziyaret eden Mahmut Sami Gülcü hocamız Çorum İfam’da okuyan talebe kardeşlerimiz ve çevre illerden gelen üniversiteli kardeşlerimiz ile ilmin önemine dair kısa bir hasbihal gerçekleştirdi.

Kaynak: Çorum İFAM
#İfamÇorum


Paylaş:

Diğer

Katar’da Gazze Toplantısı

İhsan Şenocak Hocamız Mahmut Sami Gülcü ve Abdullah Kadıoğlu hocalarımızla birlikte Katar’daki Gazze gündemli toplantıya iştirak etti. Birçok İslam ülkesinden alimin istişarelerde bulunup kararlar almak