Hüküm Dergisi Mart Sayısı Neşredildi.

 

HÜKÜM Dergisi Mart sayısı neşredildi.

İdeolojilerin sorun ürettiği, sistemlerin sarsıldığı, İslam’a hizmet vasıtalarının gaye haline getirildiği, farklı zarflar içerisinde onun bunun yorumunun İslam olarak arz edildiği bir zamanda HÜKÜM, “sadece İslam”, “yeniden İslam” diyen diğer yazılarıyla okunması ve yaşanması gereken bir dergi.

Yazar kadrosunda İhsan Şenocak, Yusuf Kaplan, Nureddin Yıldız, Mustafa Özcan, Yahya Düzenli, Selim Seyhan,Kıyamoğlu Sancaktar gibi usta isimleri barındıran Hüküm ilim, fikir ve hareket dergisi.

HÜKÜM’e abone olmak için www.hukumkitap.com adresinden irtibat numaralarına müracaat edilerek abone olunabilir. Herkesin okuyabilmesi için 5 TL‘den satılan Hüküm, gazete bayilerinde de yer alıyor.

Paylaş:

Diğer

İFAM MEZUNİYET PROGRAMI TERTİB EDİLDİ

İfam 2022.2023 mezuniyet programında 16. Mezunlarını verdi. Halka halka büyüyen İFAM, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen bir kısmının beş yılını bir kısmının da ihtisas programı ile

Külliyat’tan Hayır Sofrası Etkinliği…

Külliyat Anadolu Lisesi olarak; geliri farklı hayır kurum ve alanlarında kullanmak üzere hayır sofrası çalışması yaptık. Allah yapılan hayırları ve hayır soframızı dergahında kabul buyursun.

Ali Hâni el-Akrabâvî Hoca İFAM’ı ziyaret etti.

Ürdün’de mukim Filistinli sarf-nahiv-belağat-tefsir alimi ve youtube aracılığı ile 2500 den fazla dersi yayınlanmış halihazırda Ürdün’de ve Türkiye’deki medreselerde İslami ilimlere dair dersler vermeye devam

İFAM'daki yeniliklerden ve organizasyonlardan haberdar olmak için sizde kayıt olun