İFAM DERS BAŞI YAPTI

 

On günlük bayram izni vesilesiyle sıla-i rahim için memleketlerine giden İFAM hocaları ve talebe kardeşlerimiz iznin ardından 9 Mayıs Pazartesi günü ders başı yaptı.

İFAM’da yıl içerisinde verilen izinlerden biri olan Ramazan Bayram’ı vesilesi ile derslere verilen arayı memleketlerine giderek değerlendiren hoca ve talebe kardeşlerimiz on günlük iznin ardından merkez ve şubelerde yeniden ders başı yaptı. Diğer izin zamanı olan Kurban Bayramı’na kadar derslerin yoğun şekilde devam edeceği İFAM’da senelik müfredat gündüz ve gece halkalarında yapılan derslerle programlanan şekilde uygulanıyor.

Rabbimiz hem hoca hem de talebe kardeşlerimizin gayret ve ihlasını ziyade eylesin.

 

Paylaş:

Diğer

İFAM MEZUNİYET PROGRAMI TERTİB EDİLDİ

İfam 2022.2023 mezuniyet programında 16. Mezunlarını verdi. Halka halka büyüyen İFAM, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen bir kısmının beş yılını bir kısmının da ihtisas programı ile

Külliyat’tan Hayır Sofrası Etkinliği…

Külliyat Anadolu Lisesi olarak; geliri farklı hayır kurum ve alanlarında kullanmak üzere hayır sofrası çalışması yaptık. Allah yapılan hayırları ve hayır soframızı dergahında kabul buyursun.

Ali Hâni el-Akrabâvî Hoca İFAM’ı ziyaret etti.

Ürdün’de mukim Filistinli sarf-nahiv-belağat-tefsir alimi ve youtube aracılığı ile 2500 den fazla dersi yayınlanmış halihazırda Ürdün’de ve Türkiye’deki medreselerde İslami ilimlere dair dersler vermeye devam

İFAM'daki yeniliklerden ve organizasyonlardan haberdar olmak için sizde kayıt olun