İFAM RAMAZAN MEDRESESİ

HERKESE AÇIK RAMAZAN MEDRESESİ

İFAM, Medreseyi evinize getiriyor. Otuz gün boyunca devam edecek olan derslere kaydolun ilmin bereketini evinize taşıyın.
İlmi ve Fikri Araştırmalar Merkezi siz kardeşlerimizden gelen yoğun istek üzerine bu Ramazan’da da Kur’an-ı Kerim ve Sünnet-i Seniyye merkezli bir program ile İslami İlimleri müminlerin hanelerine taşıyor.

Ramazan boyunca Akaid, Tefsir, Fıkıh ve Hadis derslerinin  düzenli olarak işleneceği, sahabe-i kiramın aile hayatından, salihlerin Ramazan -ı Şerif günlerinden örneklerin de işleneceği dersler İhsan Şenocak ve İFAM youtube kananlından takip edilecektir.
İhsan hocamızın her gün  diğer 7 hocamızın ise haftada bir gün olarak işleyeceği dersler günde iki ayrı saatte olacak ve 17:30 da İhsan Şenocak YouTube kanalından ve 22:30 da ise İFAM TV YouTube kanalından canlı olarak yayınlanacaktır.

Derslerin yayınlanacağı youtube kanal adresleri:

İhsan Şenocak: 

İFAMTV:

Derselere devamlılık sağlayan
kardeşlerimize programın sonunda “İcazet Belgesi” takdim edileceğinden programa kayıt yaptırmak zorunludur. Kayıt olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

BASVURU FORMU İÇİN

Paylaş:

Diğer

İFAM MEZUNİYET PROGRAMI TERTİB EDİLDİ

İfam 2022.2023 mezuniyet programında 16. Mezunlarını verdi. Halka halka büyüyen İFAM, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen bir kısmının beş yılını bir kısmının da ihtisas programı ile

Külliyat’tan Hayır Sofrası Etkinliği…

Külliyat Anadolu Lisesi olarak; geliri farklı hayır kurum ve alanlarında kullanmak üzere hayır sofrası çalışması yaptık. Allah yapılan hayırları ve hayır soframızı dergahında kabul buyursun.

Ali Hâni el-Akrabâvî Hoca İFAM’ı ziyaret etti.

Ürdün’de mukim Filistinli sarf-nahiv-belağat-tefsir alimi ve youtube aracılığı ile 2500 den fazla dersi yayınlanmış halihazırda Ürdün’de ve Türkiye’deki medreselerde İslami ilimlere dair dersler vermeye devam

İFAM'daki yeniliklerden ve organizasyonlardan haberdar olmak için sizde kayıt olun