Search
Close this search box.

İFAM RAMAZAN MEDRESESİ

HERKESE AÇIK RAMAZAN MEDRESESİ

İFAM, Medreseyi evinize getiriyor. Otuz gün boyunca devam edecek olan derslere kaydolun ilmin bereketini evinize taşıyın.
İlmi ve Fikri Araştırmalar Merkezi siz kardeşlerimizden gelen yoğun istek üzerine bu Ramazan’da da Kur’an-ı Kerim ve Sünnet-i Seniyye merkezli bir program ile İslami İlimleri müminlerin hanelerine taşıyor.

Ramazan boyunca Akaid, Tefsir, Fıkıh ve Hadis derslerinin  düzenli olarak işleneceği, sahabe-i kiramın aile hayatından, salihlerin Ramazan -ı Şerif günlerinden örneklerin de işleneceği dersler İhsan Şenocak ve İFAM youtube kananlından takip edilecektir.
İhsan hocamızın her gün  diğer 7 hocamızın ise haftada bir gün olarak işleyeceği dersler günde iki ayrı saatte olacak ve 17:30 da İhsan Şenocak YouTube kanalından ve 22:30 da ise İFAM TV YouTube kanalından canlı olarak yayınlanacaktır.

Derslerin yayınlanacağı youtube kanal adresleri:

İhsan Şenocak: 

İFAMTV:

Derselere devamlılık sağlayan
kardeşlerimize programın sonunda “İcazet Belgesi” takdim edileceğinden programa kayıt yaptırmak zorunludur. Kayıt olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

BASVURU FORMU İÇİN

Paylaş:

Diğer

HASAN EFENDİ HAZRETLERİ’Nİ DAR-ı BEKAYA UĞURLADIK

Ahirete irtihal eden, Mahmud Efendi Hazretleri’nin halifesi İsmailağa Dergahı’nın son şeyhi Hasan Efendi Hazretleri’nin cenazesi Fatih Camii’nde kılınarak Edirnekapı Sakızağacı mezarlığında defnedildi. Yüzbinlerin hüsn-ü şehadetini