Search
Close this search box.

İFAM UZEM KUR SİSTEMİ KAYITLARI BAŞLADI!

 

İFAM UZEM Kur Sistemi’ne kimler üye olmalı ?

Kayıt olma videosu için : Tıklayınız.

  • Hazırlık dönemi derslerine kaydolmuş ancak taahütnameyi imzalayarak Canlı Ders Sistemine başvurmamış kişiler. Bu durumdaki kardeşlerimiz videoda anlatıldığı şekilde başvuru yaparak kur sistemine üye olmalıdır.

 

  • Şuna kadar kur sistemine başvurmak üzere sisteme üye olmuş olan kardeşlerimiz. Onların videoda anlatılan ilk kısım üyeliği tekrar oluşturmalarına gerek yoktur. Zaten sistemde yeni üyelik oluşturmalarına izin vermez. Bu kardeşlerimiz yalnızca video da anlatıldığı şekilde sisteme girerek üyelik işlemlerini tamamlamalıdırlar.

 

  • Şu ana kadar İFAM UZEM hazırlık dönemine hiç başvurmamış sistemden yeni haberdar olmuş ve uzaktan eğitim ile İslami İlimler öğrenmek isteyen kardeşlerimiz İFAM UZEM Kur Sistemine başvurabilirler.

 

NOT: Unutulmamalıdır ki İFAM UZEM Kur Sistemi’ne kayıt olmak için belirli bir zaman dilimi yoktur 24 Ekim 2022 tarihinden sonra ödeme ve burs sisteminin aktif olması ile birlikte artık yılın herhangi bir zamanı Kur sistemine kayıt olunabilecektir. Aynı zamanda kayıt olur olmaz derslere başlanılabilecektir.

 

 

 

Paylaş:

Diğer

DUYURU- SERTİFİKA HAKKINDA

2024 Ramazan Programı Sertifikası Hakkında Duyuru Şuanda sertifika alınamamaktadır. Sertifika sistemimizde çalışma mevcuttur. Çalışma bu hafta tamamlanacak olup, programa başvuru yaptığınız e-posta adresine veya cep