İFAM’DAN KUDÜS VE GAZZE’YE DESTEK AÇIKLAMASI

İşgalci İsrail’in Mescid-i Aksa’ya ve Gazze’ye yönelik saldırılarını telin için İFAM hocaları ve talebeleri tarafından basın açıklaması yapıldı.

Açıklamada konuşan İhsan Şenocak Hoca şunları söyledi: İsrail bu saldırılarıyla Hz Muhammed (sav)’in uyuyan ümmetini uyandırıyor. Allah’ın inayetiyle ümmetin sabahına doğru gidiyoruz. Er ya da geç Aksa hürriyetine kavuşacak. Yine peygamber müjdesi tahakkuk edecek ve Kudüs’e gidecek ordu İstanbul’dan yola çıkacak.

Açıklamanın video kaydına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

Paylaş:

Diğer

İFAM MEZUNİYET PROGRAMI TERTİB EDİLDİ

İfam 2022.2023 mezuniyet programında 16. Mezunlarını verdi. Halka halka büyüyen İFAM, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen bir kısmının beş yılını bir kısmının da ihtisas programı ile

Külliyat’tan Hayır Sofrası Etkinliği…

Külliyat Anadolu Lisesi olarak; geliri farklı hayır kurum ve alanlarında kullanmak üzere hayır sofrası çalışması yaptık. Allah yapılan hayırları ve hayır soframızı dergahında kabul buyursun.

Ali Hâni el-Akrabâvî Hoca İFAM’ı ziyaret etti.

Ürdün’de mukim Filistinli sarf-nahiv-belağat-tefsir alimi ve youtube aracılığı ile 2500 den fazla dersi yayınlanmış halihazırda Ürdün’de ve Türkiye’deki medreselerde İslami ilimlere dair dersler vermeye devam

İFAM'daki yeniliklerden ve organizasyonlardan haberdar olmak için sizde kayıt olun