İFAM’dan ŞUBELERE ZİYARET

İFAM, şubelerinin bulunduğu şehirlere gerçekleştirdiği ziyaretlerle çalışmaları yerinde inceliyor.

İFAM Başkanı Selim Seyhan hocamız ve genel koordiatör Mahmut Sami Gülcü hocamız İFAM şubelerinin bulunduğu şehirlere yaptıkları ziyaret ve gerçekleştirdikleri toplantılarla genel gidişatı yerinde gözlemleme imkanı buldular. Düzce, Sakarya ve İstanbul ile başladıkları ziyaretlerine Bursa, Çanakkale ve İzmir ile devam edecek olan Selim Seyhan ve Mahmut Sami Gülcü hocalarımız hafta boyunca sürdürecekleri şube ziyaretlerinin ardından Samsun’a dönecekler.

Şubelerin mevcut durumu ve gelecek planlamasının ele alındığı bu tür ziyaretlerin belli aralıklara tekrar edeceğini ifade eden İFAM başkanı Selim Seyhan hocamız şubelerde vazifeli hocalarımıza ve talebe kardeşlerimize muvaffakiyetler diledi.

Paylaş:

Diğer

İFAM MEZUNİYET PROGRAMI TERTİB EDİLDİ

İfam 2022.2023 mezuniyet programında 16. Mezunlarını verdi. Halka halka büyüyen İFAM, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen bir kısmının beş yılını bir kısmının da ihtisas programı ile

Külliyat’tan Hayır Sofrası Etkinliği…

Külliyat Anadolu Lisesi olarak; geliri farklı hayır kurum ve alanlarında kullanmak üzere hayır sofrası çalışması yaptık. Allah yapılan hayırları ve hayır soframızı dergahında kabul buyursun.

Ali Hâni el-Akrabâvî Hoca İFAM’ı ziyaret etti.

Ürdün’de mukim Filistinli sarf-nahiv-belağat-tefsir alimi ve youtube aracılığı ile 2500 den fazla dersi yayınlanmış halihazırda Ürdün’de ve Türkiye’deki medreselerde İslami ilimlere dair dersler vermeye devam

İFAM'daki yeniliklerden ve organizasyonlardan haberdar olmak için sizde kayıt olun