Search
Close this search box.

Sakarya, Bursa, Düzce ve Samsun İFAM olarak deprem bölgelerindeki yardım faliyetlerine devam ediyoruz

Bir çok ilim talebesi kardeşimiz ile beraber Malatya ve Hatay-Kilis güzergahında depremden etkilen kardeşlerimizin yaralarına bir nebze olsun merhem olabilmek, ihtiyaçlarını kaşılayabilmek ve Efendimizin Aleyhisselamı‘ın “Kişi kardeşinin yardımında olduğu müddetçe, Allah da onun yardımındadır” müjdesine nail olabilmek için rahlelerimizin başından bir hafta süreyle ayrıldık.

Kardeşlerimizin bir bölümü Kilis’de bulunan ihh lojistik merkezinde yemek pişirme, yükleme faliyetlerini sürdürürüyor, diğer kısmı Kilis ve Hatayın ilçe ve köylerine yardım paketlerini ulaştırmaya devam ediyor bir grup kardeşimiz ise Malatya’da lojistik destek sağlıyorlar. Bir hafta kadar farklı bölgelerde yardım faliyetlerine devam edilecek inşallah. Rabbim kardeşlerimizin yardımcısı olsun. Musibetlerden muhafaza eylesin.

 

Paylaş:

Diğer

DUYURU- SERTİFİKA HAKKINDA

2024 Ramazan Programı Sertifikası Hakkında Duyuru Şuanda sertifika alınamamaktadır. Sertifika sistemimizde çalışma mevcuttur. Çalışma bu hafta tamamlanacak olup, programa başvuru yaptığınız e-posta adresine veya cep