Search
Close this search box.

Şehriban Şenocak Annemiz Rahmet-i Rahmân’a Vâsıl Oldu


Kamil Şenocak hocamızın zevcesi İhsan Şenocak hocamızın validesi Şehriban Şenocak annemiz dar-ı bekaya irtihal etti. Hacı annemiz Türkiye’nin dört bir tarafından gelen kıymetli Hocaefendi’lerin ve binlerce müminin şehadeti ile rahmet-i rahmâna uğurlandı.

Kamil Şenocak hocamızın atmış yıldır devam eden hizmetinde kendisine yol arkadaşlığı yapmış, yıllar boyu yapılan hayırlarda, çekilen sıkıntılarda, verilen mücadelelerde kendisine en büyük desteği vermiş, yetişen binlerce hafızdaki emeğinin yanında hafız yaptığı evlatlarının senelerce yükünü taşımış, İhsan Şenocak hocamızın yetişmesinde en büyük payeye sahip olan merhume Şehriban Şenocak annemize Rabbimizden rahmet niyaz ediyor ona âli makamlar lütfetmesi için dua ediyoruz.

Allah Teala’dan en büyük niyazımız; binlerce ilim talebesiyle çalışmalarına devam eden İFAM’ın sadaka-i cariye olarak kıyamet sabahına kadar hacı annemizin amel defterini açık tutmasıdır.


 

Paylaş:

Diğer

HASAN EFENDİ HAZRETLERİ’Nİ DAR-ı BEKAYA UĞURLADIK

Ahirete irtihal eden, Mahmud Efendi Hazretleri’nin halifesi İsmailağa Dergahı’nın son şeyhi Hasan Efendi Hazretleri’nin cenazesi Fatih Camii’nde kılınarak Edirnekapı Sakızağacı mezarlığında defnedildi. Yüzbinlerin hüsn-ü şehadetini