Search
Close this search box.

Uluslararası Ravza Derneği Başkanı Abdullah Ağbektaş Hocaefendi ve beraberindeki heyet İhsan Şenocak Hocamızı taziye için ziyaret etti.

Ravza Derneği Başkanı Abdullah Ağbektaş Hocaefendi, beraberindeki heyetle birlikte İhsan Şenocak Hocamıza başsağlığı dilemek ve taziyelerini iletmek amacıyla ziyarette bulundu. Bu duygusal anlarda, dostane bir atmosferde, derin üzüntülerini paylaşmak için bir araya geldiler.

Abdullah Ağbektaş Hocaefendi ve beraberindeki heyet, taziye ziyaretinde İhsan Şenocak Hocamıza başsağlığı dileklerini iletti ve onun acısını paylaştı. Ziyaret sırasında, Hocaefendi ve heyeti, İhsan Şenocak Hocamıza destek ve dayanışma mesajları ileterek, bu zor zamanında yanında olduklarını ifade ettiler.

Bu anlamlı ziyaret, dostane ilişkilerin ve birlikte paylaşılan derin manevi bağların bir ifadesi olarak görülmektedir. Abdullah Ağbektaş Hocaefendi ve heyeti, İhsan Şenocak Hocamızın kaybından duydukları üzüntüyü dile getirerek, onun ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileklerini iletti.

Paylaş:

Diğer

HASAN EFENDİ HAZRETLERİ’Nİ DAR-ı BEKAYA UĞURLADIK

Ahirete irtihal eden, Mahmud Efendi Hazretleri’nin halifesi İsmailağa Dergahı’nın son şeyhi Hasan Efendi Hazretleri’nin cenazesi Fatih Camii’nde kılınarak Edirnekapı Sakızağacı mezarlığında defnedildi. Yüzbinlerin hüsn-ü şehadetini