Uluslararası Ravza Derneği Başkanı Abdullah Ağbektaş Hocaefendi ve beraberindeki heyet İhsan Şenocak Hocamızı taziye için ziyaret etti.

Ravza Derneği Başkanı Abdullah Ağbektaş Hocaefendi, beraberindeki heyetle birlikte İhsan Şenocak Hocamıza başsağlığı dilemek ve taziyelerini iletmek amacıyla ziyarette bulundu. Bu duygusal anlarda, dostane bir atmosferde, derin üzüntülerini paylaşmak için bir araya geldiler.

Abdullah Ağbektaş Hocaefendi ve beraberindeki heyet, taziye ziyaretinde İhsan Şenocak Hocamıza başsağlığı dileklerini iletti ve onun acısını paylaştı. Ziyaret sırasında, Hocaefendi ve heyeti, İhsan Şenocak Hocamıza destek ve dayanışma mesajları ileterek, bu zor zamanında yanında olduklarını ifade ettiler.

Bu anlamlı ziyaret, dostane ilişkilerin ve birlikte paylaşılan derin manevi bağların bir ifadesi olarak görülmektedir. Abdullah Ağbektaş Hocaefendi ve heyeti, İhsan Şenocak Hocamızın kaybından duydukları üzüntüyü dile getirerek, onun ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileklerini iletti.

Paylaş:

Diğer

İFAM MEZUNİYET PROGRAMI TERTİB EDİLDİ

İfam 2022.2023 mezuniyet programında 16. Mezunlarını verdi. Halka halka büyüyen İFAM, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen bir kısmının beş yılını bir kısmının da ihtisas programı ile

Külliyat’tan Hayır Sofrası Etkinliği…

Külliyat Anadolu Lisesi olarak; geliri farklı hayır kurum ve alanlarında kullanmak üzere hayır sofrası çalışması yaptık. Allah yapılan hayırları ve hayır soframızı dergahında kabul buyursun.

Ali Hâni el-Akrabâvî Hoca İFAM’ı ziyaret etti.

Ürdün’de mukim Filistinli sarf-nahiv-belağat-tefsir alimi ve youtube aracılığı ile 2500 den fazla dersi yayınlanmış halihazırda Ürdün’de ve Türkiye’deki medreselerde İslami ilimlere dair dersler vermeye devam

İFAM'daki yeniliklerden ve organizasyonlardan haberdar olmak için sizde kayıt olun