UZEM deneme sınavı hakkında

Selamunaleyküm Kıymetli Kardeşlerimiz

Emsile sınavının bir provası sadedindeki Deneme Sınavımız 12:00 da bugün başlayacaktır. Deneme sınavımız gece 23:59 da sona erecektir. Gün içinde istediğiniz zaman sınava girebilirsiniz. Bu sınav toplam puana etki etmeyecek olup sadece sistemi tanımanız ve alışmanız içindir. Sınavla alakalı şu hususlara dikkat etmeniz önemle rica olunur.
• Bu sınav 15 sorudan meydana gelmekte olup toplam süreniz 40 dk. dır.
• Sınav süresi dahilinde cevap şıklarınızı değiştirmeniz ve boş bıraktığınız soruya geri dönmeniz mümkündür.
• Sınav sırasından meydana gelebilecek elektrik kesintisi, internet kesintisi, cihaz arızası gibi durumlar için öğrenci kendi önlemlerini almalıdır. Bu faktörler öğrencinin sorumluluğunda olup UZEM sorumluluk kabul etmeyecektir.
• Sınav süresi dahilinde (40 dk.) sistemden isteyerek yada istemeden çıksanız dahi tekrar giriş yapabilirsiniz ancak sınav süresi bittikten sonra tekrar giriş yapmanız mümkün değildir.

• Sınav sırasında kitap açmak veya kopya çekmek gibi durumlar İslam ahlakına uymayacaktır. Her an “O”nun gözetiminde olduğunu bilen bir Müslüman için bunun dışında ayrıca bir uyarı yapmaya gerek yoktur.

Paylaş:

Diğer

İFAM MEZUNİYET PROGRAMI TERTİB EDİLDİ

İfam 2022.2023 mezuniyet programında 16. Mezunlarını verdi. Halka halka büyüyen İFAM, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen bir kısmının beş yılını bir kısmının da ihtisas programı ile

Külliyat’tan Hayır Sofrası Etkinliği…

Külliyat Anadolu Lisesi olarak; geliri farklı hayır kurum ve alanlarında kullanmak üzere hayır sofrası çalışması yaptık. Allah yapılan hayırları ve hayır soframızı dergahında kabul buyursun.

Ali Hâni el-Akrabâvî Hoca İFAM’ı ziyaret etti.

Ürdün’de mukim Filistinli sarf-nahiv-belağat-tefsir alimi ve youtube aracılığı ile 2500 den fazla dersi yayınlanmış halihazırda Ürdün’de ve Türkiye’deki medreselerde İslami ilimlere dair dersler vermeye devam

İFAM'daki yeniliklerden ve organizasyonlardan haberdar olmak için sizde kayıt olun