Search
Close this search box.

UZEM deneme sınavı hakkında

Selamunaleyküm Kıymetli Kardeşlerimiz

Emsile sınavının bir provası sadedindeki Deneme Sınavımız 12:00 da bugün başlayacaktır. Deneme sınavımız gece 23:59 da sona erecektir. Gün içinde istediğiniz zaman sınava girebilirsiniz. Bu sınav toplam puana etki etmeyecek olup sadece sistemi tanımanız ve alışmanız içindir. Sınavla alakalı şu hususlara dikkat etmeniz önemle rica olunur.
• Bu sınav 15 sorudan meydana gelmekte olup toplam süreniz 40 dk. dır.
• Sınav süresi dahilinde cevap şıklarınızı değiştirmeniz ve boş bıraktığınız soruya geri dönmeniz mümkündür.
• Sınav sırasından meydana gelebilecek elektrik kesintisi, internet kesintisi, cihaz arızası gibi durumlar için öğrenci kendi önlemlerini almalıdır. Bu faktörler öğrencinin sorumluluğunda olup UZEM sorumluluk kabul etmeyecektir.
• Sınav süresi dahilinde (40 dk.) sistemden isteyerek yada istemeden çıksanız dahi tekrar giriş yapabilirsiniz ancak sınav süresi bittikten sonra tekrar giriş yapmanız mümkün değildir.

• Sınav sırasında kitap açmak veya kopya çekmek gibi durumlar İslam ahlakına uymayacaktır. Her an “O”nun gözetiminde olduğunu bilen bir Müslüman için bunun dışında ayrıca bir uyarı yapmaya gerek yoktur.

Paylaş:

Diğer

DUYURU- SERTİFİKA HAKKINDA

2024 Ramazan Programı Sertifikası Hakkında Duyuru Şuanda sertifika alınamamaktadır. Sertifika sistemimizde çalışma mevcuttur. Çalışma bu hafta tamamlanacak olup, programa başvuru yaptığınız e-posta adresine veya cep