2021 İFAM KURBAN ORGANİZASYONU-

لَنْ يَنَالَ اللّٰهَ لُحُومُهَا وَلَا دِمَاؤُهَا وَلٰكِنْ يَنَالُهُ التَّقْوٰى مِنْكُمْ
Onların etleri ve kanları asla Allah’a ulaşmaz. Fakat O’na sizin takvanız ulaşır. Hac 37

Müminlerin İFAM’da ilim talebelerinin istifadesi için gönderdikleri 71 büyük baş kurbanlığın kesimi yapıldı. Allah Teâla makbul eylesin.
İFAM Merkez külliye de bayramın ilk günü yoğun geçti. Türkiye’den ve Avrupa’dan kardeşlerimizin bağışlarıyla alınan kurbanlıkların kesimi tekbirler eşliğinde gerçekleştirildi.
Allah Teâla’ya yakınlaşma vesilesi olan Kurban ibadetini her bir kardeşimizden kabul buyurmasını Rabbimizden niyaz eder, bütün müminlerin bayramını tebrik ederiz.
Allah Azze ve Celle daha mesrur bayramlara ümmetimizi kavuştursun.

Paylaş:

Diğer

İFAM MEZUNİYET PROGRAMI TERTİB EDİLDİ

İfam 2022.2023 mezuniyet programında 16. Mezunlarını verdi. Halka halka büyüyen İFAM, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen bir kısmının beş yılını bir kısmının da ihtisas programı ile

Külliyat’tan Hayır Sofrası Etkinliği…

Külliyat Anadolu Lisesi olarak; geliri farklı hayır kurum ve alanlarında kullanmak üzere hayır sofrası çalışması yaptık. Allah yapılan hayırları ve hayır soframızı dergahında kabul buyursun.

Ali Hâni el-Akrabâvî Hoca İFAM’ı ziyaret etti.

Ürdün’de mukim Filistinli sarf-nahiv-belağat-tefsir alimi ve youtube aracılığı ile 2500 den fazla dersi yayınlanmış halihazırda Ürdün’de ve Türkiye’deki medreselerde İslami ilimlere dair dersler vermeye devam

İFAM'daki yeniliklerden ve organizasyonlardan haberdar olmak için sizde kayıt olun