Search
Close this search box.

İFAM İSTANBUL DOĞA KAMPI İÇİN NEBYAN’DAYDI

Yoğun geçen bir yılın ardından hem dinlenmek hem de derslerine şehirden uzak bir ortamda devam isteyen İFAM İSTANBUL şubemiz Samsun’un 19 Mayıs ilçesinde bulunan Gençlik ve Spor Bakanlığına ait Nebyan kamp merkezinde beş günlük bir kamp gerçekleştirdi.

Sabah namazından sonra derslerini yapan ilim talebeleri gün boyunca doğa yürüyüşü ve ok atma başta olmak üzere çeşitli etkinliklerle vakit geçirdi.

Kampın son gününde ilim talebesi kardeşlerimizi ziyaret eden İhsan Şenocak ve Selim Seyhan hocalarımız gençlerle hasbihal etti. Gençlerle şiir, marş ve ezgilerin okunduğu sohbet meclisinde bir araya gelen hocalarımız ilim talebelerine yaptıkları muvaffakiyet duasının ardından kaptan ayrıldı.

Kampın son gününde Karadeniz sahilinde gerçekleştirilen deniz ve piknik programının ardından ilim talebeleri İstanbul’a döndü.

Paylaş:

Diğer

Katar’da Gazze Toplantısı

İhsan Şenocak Hocamız Mahmut Sami Gülcü ve Abdullah Kadıoğlu hocalarımızla birlikte Katar’daki Gazze gündemli toplantıya iştirak etti. Birçok İslam ülkesinden alimin istişarelerde bulunup kararlar almak

Yasin Aktay İFAM’ı Ziyaret Etti.

Yurt içi ve yurt dışında birçok dergide makaleleri yayınlanan ve birçok araştırma projesinde yer alan Prof. Dr. Yasin Aktay ve Prof. Abdulmecid Zindani’nin oğlu Abdullah