2022 UZEM Canlı Sistem Kayıtları Hakkında

  • Sevgili kardeşlerimiz Allah nasip ederse 2022 yılı ekim ayı içerisinde hazırlık döneminin sona ermesi ile hazırlık dönemine katılan kardeşlerimiz arasından sıralama yaparak canlı sistem için öğrenci alımı yapacağız.
  • Canlı sisteme katılmaya hak kazanan kardeşlerimiz 1. sınıftan devam edeceklerdir.
  • Bu sene için canlı sisteme, yalnızca hazırlık dönemi derslerine katılan kardeşlerimiz arasından seçim yapılacaktır. Bunun dışında yeni kayıt alınmayacaktır.
  • Yeni dönemde dersler youtube üzerinden işlenmeyecektir. Çok daha detaylı bir uzaktan eğitim sistemi kurulmuştur. Bu sistemde öğrencilerle sınıflar halinde ders işlenecektir. Söz konusu sistemde Microsoft’un Teams altyapısı ve kendi özel yazılımımız kullanılmıştır.
  • İFAM UZEM’den sonradan haberdar olan kardeşlerimiz 2022 yılı Ekim ayında başlayacak bu yeni dönem için kayıt yaptırmak isterler ise kur sistemine kayıt olabilirler.
  • Bir sonraki yıl 2023 Ekim ayında ise bu canlı sisteme kayıt olan kardeşlerimiz Allah’ın izin ile 2. sınıfa geçmiş olacaklardır.  O sene yani 2023 yılında yeni kayıt yaptıracak olan talebelerimiz için hazırlık dönemi olmayacaktır. Onlar 1. sınıftan başlayacaklardır. Ancak canlı sistem için öğrenci alımı yapılırken bir seviye tespit sınavı yapılacak ve alımlar buna göre sağlanacaktır. (BU MADDE 2023 YILI KAYITLARI İLE ALAKALIDIR.)
  • Bu sene 2022 yılı ekim ayı içerisinde sistemi aktif hale getireceğiz. Ancak sistem ile alakalı fikriniz oluşması açısından aşağıda yer alan soruları incelemeniz önemle tavsiye edilir.

Canlı Sistem Sıkça Sorulan Sorular

 

 

Paylaş:

Diğer

İFAM MEZUNİYET PROGRAMI TERTİB EDİLDİ

İfam 2022.2023 mezuniyet programında 16. Mezunlarını verdi. Halka halka büyüyen İFAM, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen bir kısmının beş yılını bir kısmının da ihtisas programı ile

Külliyat’tan Hayır Sofrası Etkinliği…

Külliyat Anadolu Lisesi olarak; geliri farklı hayır kurum ve alanlarında kullanmak üzere hayır sofrası çalışması yaptık. Allah yapılan hayırları ve hayır soframızı dergahında kabul buyursun.

Ali Hâni el-Akrabâvî Hoca İFAM’ı ziyaret etti.

Ürdün’de mukim Filistinli sarf-nahiv-belağat-tefsir alimi ve youtube aracılığı ile 2500 den fazla dersi yayınlanmış halihazırda Ürdün’de ve Türkiye’deki medreselerde İslami ilimlere dair dersler vermeye devam

İFAM'daki yeniliklerden ve organizasyonlardan haberdar olmak için sizde kayıt olun