Ali Hâni el-Akrabâvî Hoca İFAM’ı ziyaret etti.

Ürdün’de mukim Filistinli sarf-nahiv-belağat-tefsir alimi ve youtube aracılığı ile 2500 den fazla dersi yayınlanmış halihazırda Ürdün’de ve Türkiye’deki medreselerde İslami ilimlere dair dersler vermeye devam eden Şeyh Ali Hâni Yûsuf el-Akrabâvî ve Trabzon Üniversitesi İlahiyat Fakültesi İslam Hukuku öğretim üyesi Dr. Üyesi Kadir Sayım hocalar İFAM ve İhsan hocamızı ziyaret etti.

Âlem-i İslam’a dair hasbihal eden hocalarımız yaptıkları ilmi çalışmalara dair fikir alışverişinde bulundular. Görüşmede aynı zamanda el-Akrabâvî hocanın Ürdün’den de arkadaşı olan İfam hocalarından; bir çok ilmi kitabın tahkikini yapmış muhakkik, hali hazırda İfam çatısı altında tahkik ve diğer ilmi çalışmalarına devam eden Dr. Şeyh Ali Ziyno hoca da hazır bulundu.


Paylaş:

Diğer

İFAM MEZUNİYET PROGRAMI TERTİB EDİLDİ

İfam 2022.2023 mezuniyet programında 16. Mezunlarını verdi. Halka halka büyüyen İFAM, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen bir kısmının beş yılını bir kısmının da ihtisas programı ile

Külliyat’tan Hayır Sofrası Etkinliği…

Külliyat Anadolu Lisesi olarak; geliri farklı hayır kurum ve alanlarında kullanmak üzere hayır sofrası çalışması yaptık. Allah yapılan hayırları ve hayır soframızı dergahında kabul buyursun.

EK MÜLAKAT SONUÇLARI AÇIKLANDI

Açık öğretim okuyan üniversiteli ve liseli kardeşlerimize yönelik 12 Ağustos tarihinde yapılan mülakat sonuçları açıklandı. Mülakatlar Samsun Ondokuzmayıs İFAM Merkez Binasında gerçekleşti. Yoğun istişareler neticesinde

İFAM'daki yeniliklerden ve organizasyonlardan haberdar olmak için sizde kayıt olun