İFAM’da RAMAZAN COŞKUSU DEVAM EDİYOR

İki bine yakın örgün altı binden fazla online ilim talebesi ile çalışmalarına devam eden İFAM, Ramazan-ı Şerif’i merkez ve şubelerinde hem devam eden dersler hem de mukabeleler, teravihler, iftar ve sahurlarla idrak etmeye devam ediyor.

Samsun Merkez yerleşkemiz de Ramazan-ı Şerif’i coşkuyla yaşayan yerlerden bir tanesi. Burada tahsil gören ilim talebeleri ve vazifeli hocalarımızın bir araya geldikleri iftar programı büyük bir katılımla gerçekleştirildi. Yüzlerce ilim talebesinin iştirak ettiği ve muhabbet ortamında gerçekleşen iftara başta İhsan Şenocak hocamız olmak üzere İFAM VAKFI’nın mütevelli hocaları da katıldı.

İlahilerin okunup sohbetlerin yapıldığı buluşmada İhsan Şenocak hocamız da bir konuşma yaparak ilim talebeleri ile hissiyatlarını paylaştı. Program yapılan dua ile son buldu.

Paylaş:

Diğer

İFAM MEZUNİYET PROGRAMI TERTİB EDİLDİ

İfam 2022.2023 mezuniyet programında 16. Mezunlarını verdi. Halka halka büyüyen İFAM, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen bir kısmının beş yılını bir kısmının da ihtisas programı ile

Külliyat’tan Hayır Sofrası Etkinliği…

Külliyat Anadolu Lisesi olarak; geliri farklı hayır kurum ve alanlarında kullanmak üzere hayır sofrası çalışması yaptık. Allah yapılan hayırları ve hayır soframızı dergahında kabul buyursun.

Ali Hâni el-Akrabâvî Hoca İFAM’ı ziyaret etti.

Ürdün’de mukim Filistinli sarf-nahiv-belağat-tefsir alimi ve youtube aracılığı ile 2500 den fazla dersi yayınlanmış halihazırda Ürdün’de ve Türkiye’deki medreselerde İslami ilimlere dair dersler vermeye devam

İFAM'daki yeniliklerden ve organizasyonlardan haberdar olmak için sizde kayıt olun