Search
Close this search box.

İFAM’da RAMAZAN COŞKUSU DEVAM EDİYOR

İki bine yakın örgün altı binden fazla online ilim talebesi ile çalışmalarına devam eden İFAM, Ramazan-ı Şerif’i merkez ve şubelerinde hem devam eden dersler hem de mukabeleler, teravihler, iftar ve sahurlarla idrak etmeye devam ediyor.

Samsun Merkez yerleşkemiz de Ramazan-ı Şerif’i coşkuyla yaşayan yerlerden bir tanesi. Burada tahsil gören ilim talebeleri ve vazifeli hocalarımızın bir araya geldikleri iftar programı büyük bir katılımla gerçekleştirildi. Yüzlerce ilim talebesinin iştirak ettiği ve muhabbet ortamında gerçekleşen iftara başta İhsan Şenocak hocamız olmak üzere İFAM VAKFI’nın mütevelli hocaları da katıldı.

İlahilerin okunup sohbetlerin yapıldığı buluşmada İhsan Şenocak hocamız da bir konuşma yaparak ilim talebeleri ile hissiyatlarını paylaştı. Program yapılan dua ile son buldu.

Paylaş:

Diğer

HASAN EFENDİ HAZRETLERİ’Nİ DAR-ı BEKAYA UĞURLADIK

Ahirete irtihal eden, Mahmud Efendi Hazretleri’nin halifesi İsmailağa Dergahı’nın son şeyhi Hasan Efendi Hazretleri’nin cenazesi Fatih Camii’nde kılınarak Edirnekapı Sakızağacı mezarlığında defnedildi. Yüzbinlerin hüsn-ü şehadetini