Search
Close this search box.

KÜLLİYAT GENÇLİĞİ SAHADA

Özel Külliyat Anadolu Lisesi, öğrenciler arasında geleneksel hale gelen futbol turnuvasını başlattı. Okul kapalı halı sahasında gerçekleştirilen turnuvanın ilk maçı büyük bir heyecana sahne oldu.

Turnuvanın ilk maçı öncesinde, okul müdürü Muhammet Aslan, sporcu öğrencilere başarılar diledi ve kısa bir konuşma yaptı. Aslan, öğrencilerin spora olan ilgisinin okulda her geçen gün arttığını ve bu turnuvanın da bu ilgiyi destekleyeceğini belirtti. Ayrıca öğrencilerin hem eğitimlerine hem de spor faaliyetlerine aynı önemi vermeleri gerektiğini vurguladı.

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği turnuvada, birbirinden iddialı takımlar karşı karşıya geldi. Heyecanlı mücadelelerin yaşandığı maçlar, öğrencilerin ve seyircilerin büyük beğenisini topladı.

Özel Külliyat Anadolu Lisesi futbol turnuvası, öğrenciler arasındaki dostluk ve rekabeti arttırmayı hedefleyen bir etkinlik olarak önemli bir yere sahip.

Paylaş:

Diğer

HASAN EFENDİ HAZRETLERİ’Nİ DAR-ı BEKAYA UĞURLADIK

Ahirete irtihal eden, Mahmud Efendi Hazretleri’nin halifesi İsmailağa Dergahı’nın son şeyhi Hasan Efendi Hazretleri’nin cenazesi Fatih Camii’nde kılınarak Edirnekapı Sakızağacı mezarlığında defnedildi. Yüzbinlerin hüsn-ü şehadetini