Search
Close this search box.

İFAM’DA RAMAZAN SOFRALARI

İFAM, merkez birimleri ve şubeleri ile birlikte 3000’den fazla ilim talebesine iftar ve sahur ikramında bulunmaya devam ediyor.

İFAM Merkez yerleşkesinde tahsil gören ilahiyat talebelerinin yanında hafızlık yapan, Külliyat Erkek ve Külliyat Kız Okullarında eğitime devam eden gençlerimiz hayırsever kardeşlerimizin destekleriyle kurulan iftar ve sahur sofralarında bir araya geliyor.

Merkezin yanı sıra 16 farklı şubemizde de tahsile devam eden yüzlerce ilim talebesi infak sahiplerinin vesilesi ile hazırlanan Ramazan sofralarında iftar ve sahurlarını yapmaya devam ediyor.

Allah Teala başta deprem bölgesinde faaliyet gösteren iftar çadırlarımızda ve ilim talebeleri için hazırlanan Ramazan sofralarında emeği olan bütün hayırsever Müminlerden razı olsun. Keselerine bereketler ihsan eylesin. AMİN!

Paylaş:

Diğer

HASAN EFENDİ HAZRETLERİ’Nİ DAR-ı BEKAYA UĞURLADIK

Ahirete irtihal eden, Mahmud Efendi Hazretleri’nin halifesi İsmailağa Dergahı’nın son şeyhi Hasan Efendi Hazretleri’nin cenazesi Fatih Camii’nde kılınarak Edirnekapı Sakızağacı mezarlığında defnedildi. Yüzbinlerin hüsn-ü şehadetini