İFAM’DA RAMAZAN SOFRALARI

İFAM, merkez birimleri ve şubeleri ile birlikte 3000’den fazla ilim talebesine iftar ve sahur ikramında bulunmaya devam ediyor.

İFAM Merkez yerleşkesinde tahsil gören ilahiyat talebelerinin yanında hafızlık yapan, Külliyat Erkek ve Külliyat Kız Okullarında eğitime devam eden gençlerimiz hayırsever kardeşlerimizin destekleriyle kurulan iftar ve sahur sofralarında bir araya geliyor.

Merkezin yanı sıra 16 farklı şubemizde de tahsile devam eden yüzlerce ilim talebesi infak sahiplerinin vesilesi ile hazırlanan Ramazan sofralarında iftar ve sahurlarını yapmaya devam ediyor.

Allah Teala başta deprem bölgesinde faaliyet gösteren iftar çadırlarımızda ve ilim talebeleri için hazırlanan Ramazan sofralarında emeği olan bütün hayırsever Müminlerden razı olsun. Keselerine bereketler ihsan eylesin. AMİN!

Paylaş:

Diğer

İFAM MEZUNİYET PROGRAMI TERTİB EDİLDİ

İfam 2022.2023 mezuniyet programında 16. Mezunlarını verdi. Halka halka büyüyen İFAM, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen bir kısmının beş yılını bir kısmının da ihtisas programı ile

Külliyat’tan Hayır Sofrası Etkinliği…

Külliyat Anadolu Lisesi olarak; geliri farklı hayır kurum ve alanlarında kullanmak üzere hayır sofrası çalışması yaptık. Allah yapılan hayırları ve hayır soframızı dergahında kabul buyursun.

Ali Hâni el-Akrabâvî Hoca İFAM’ı ziyaret etti.

Ürdün’de mukim Filistinli sarf-nahiv-belağat-tefsir alimi ve youtube aracılığı ile 2500 den fazla dersi yayınlanmış halihazırda Ürdün’de ve Türkiye’deki medreselerde İslami ilimlere dair dersler vermeye devam

İFAM'daki yeniliklerden ve organizasyonlardan haberdar olmak için sizde kayıt olun