İhsan Şenocak ve Selim Seyhan Hocalarımız Afet Bölgesindeydi

 Kahramanmaraş merkezli yaşanan iki büyük depremin ardından bölgeye gönderdiğimiz yardımlar devam ederken hocalarımız da deprem bölgesine gitti.

 Dört gün boyunca depremden etkilenen şehirleri ve ilçeleri ziyaret eden İhsan Şenocak ve Selim Seyhan hocalarımız sırasıyla Elbistan, Kahramanmaraş, Gaziantep, Nurdağı, Islahiye, Kırıkhan, Hassa, Ovakent, İskenderun, Belen, Şanlıurfa, Adıyaman ı ziyaret ederek 12 afet noktasında kardeşlerimize geçmiş olsun dileklerini ve taziyelerini ilettiler. İFAM’ın çalışma yürüttüğü noktalardaki faaliyetleri de yerinde inceleyen hocalarımız eksik ve ihtiyaç duyulan hususlarda kardeşlerimizden bilgi aldı.

Paylaş:

Diğer

İFAM MEZUNİYET PROGRAMI TERTİB EDİLDİ

İfam 2022.2023 mezuniyet programında 16. Mezunlarını verdi. Halka halka büyüyen İFAM, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen bir kısmının beş yılını bir kısmının da ihtisas programı ile

Külliyat’tan Hayır Sofrası Etkinliği…

Külliyat Anadolu Lisesi olarak; geliri farklı hayır kurum ve alanlarında kullanmak üzere hayır sofrası çalışması yaptık. Allah yapılan hayırları ve hayır soframızı dergahında kabul buyursun.

Ali Hâni el-Akrabâvî Hoca İFAM’ı ziyaret etti.

Ürdün’de mukim Filistinli sarf-nahiv-belağat-tefsir alimi ve youtube aracılığı ile 2500 den fazla dersi yayınlanmış halihazırda Ürdün’de ve Türkiye’deki medreselerde İslami ilimlere dair dersler vermeye devam

İFAM'daki yeniliklerden ve organizasyonlardan haberdar olmak için sizde kayıt olun