Search
Close this search box.

Kampüs İntifadalarına İFAM Çorum Şubemizden Destek

Çorum’da Hitit Üniversitesi öğrencileri, İsrail’in Filistin’e yönelik saldırılarını protesto etmek üniversite eylemlerine destek olmak amacıyla 3 gün sürecek oturma eylemi ve özgürlük nöbeti başlattı.

Üniversite öğrencilerinin ve aralarında İFAM Çorum temsilciliğimizin de bulunduğu 16 STK’nın katılımıyla Çorum Hitit Üniversitesinde düzenlenen Gazze için oturma eylemine talebe kardeşlerimiz ile beraber katılım sağladık.

Yapılan programın ardından gece nöbetinde İFAM Çorum temsilcimiz Mehmet Polat hocamız oturma eylemine katılan üniversiteli genç kardeşlerimiz ile Gazze hususundaki sorumluluklarımız üzerine hasbihal etti.

Bu zulüm durana, Gazze özgür olana dek nefes aldıkça Gazze için ses olmaya devam edeceğiz..


Paylaş:

Diğer

HASAN EFENDİ HAZRETLERİ’Nİ DAR-ı BEKAYA UĞURLADIK

Ahirete irtihal eden, Mahmud Efendi Hazretleri’nin halifesi İsmailağa Dergahı’nın son şeyhi Hasan Efendi Hazretleri’nin cenazesi Fatih Camii’nde kılınarak Edirnekapı Sakızağacı mezarlığında defnedildi. Yüzbinlerin hüsn-ü şehadetini

DUYURU- SERTİFİKA HAKKINDA

2024 Ramazan Programı Sertifikası Hakkında Duyuru Şuanda sertifika alınamamaktadır. Sertifika sistemimizde çalışma mevcuttur. Çalışma bu hafta tamamlanacak olup, programa başvuru yaptığınız e-posta adresine veya cep