Hem İslami hem de fenni ilimlerde sağlam bireyler yetiştirme gayretinde olan Külliyat Anadolu Lisesi olarak, talebelerimize derslerden daha fazla verim alması adına geliştirdiğimiz “Ödev Takip Programı” çalışmamızın sunumu yapılmıştır.
Talebelerimize yapılan sunumda verimli ders çalışmak için nelere dikkat edilmesi gerektiği hakkında bilgilendirme yapıldı.
Ardından ise ödev/soru takip sisteminin detayları hakkında bilgiler verildi. Talebelerimizin her açıdan donanımlı olması için yapılması gereken çalışmalara devam edeceğiz biiznillah.
Allah tüm talebelerimize muvaffakiyetler ihsan eylesin…
ÜNİVERSİTE İLE BERABER İSLAMİ İLİMLER PROGRAMI ÖN BAŞVURULAR BAŞLADI
BAŞVURU ŞARTLARI PROGRAMA BAŞVURACAK ÖĞRENCİNİN; NOT: AKADEMİK TAKVİM İÇİN TIKLAYIN HEMEN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYIN