KÜLLİYATTA “ÖDEV TAKİP SİSTEMİ” SUNUMU YAPILDI

Hem İslami hem de fenni ilimlerde sağlam bireyler yetiştirme gayretinde olan Külliyat Anadolu Lisesi olarak, talebelerimize derslerden daha fazla verim alması adına geliştirdiğimiz “Ödev Takip Programı” çalışmamızın sunumu yapılmıştır.
Talebelerimize yapılan sunumda verimli ders çalışmak için nelere dikkat edilmesi gerektiği hakkında bilgilendirme yapıldı.
Ardından ise ödev/soru takip sisteminin detayları hakkında bilgiler verildi. Talebelerimizin her açıdan donanımlı olması için yapılması gereken çalışmalara devam edeceğiz biiznillah.
Allah tüm talebelerimize muvaffakiyetler ihsan eylesin…


Paylaş:

Diğer

İFAM MEZUNİYET PROGRAMI TERTİB EDİLDİ

İfam 2022.2023 mezuniyet programında 16. Mezunlarını verdi. Halka halka büyüyen İFAM, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen bir kısmının beş yılını bir kısmının da ihtisas programı ile

Külliyat’tan Hayır Sofrası Etkinliği…

Külliyat Anadolu Lisesi olarak; geliri farklı hayır kurum ve alanlarında kullanmak üzere hayır sofrası çalışması yaptık. Allah yapılan hayırları ve hayır soframızı dergahında kabul buyursun.

Ali Hâni el-Akrabâvî Hoca İFAM’ı ziyaret etti.

Ürdün’de mukim Filistinli sarf-nahiv-belağat-tefsir alimi ve youtube aracılığı ile 2500 den fazla dersi yayınlanmış halihazırda Ürdün’de ve Türkiye’deki medreselerde İslami ilimlere dair dersler vermeye devam

İFAM'daki yeniliklerden ve organizasyonlardan haberdar olmak için sizde kayıt olun