Ramazanda da Milletimizin Hizmetindeyiz

Depremin merkezi konumunda olan Kahramanmaraş’a depremin ilk günlerinde olduğu gibi Ramazan ayında da depremzede kardeşlerimize destek için İFAM olarak bölgeye çadırlarımızı kurduk. Genç Osman mahallesinde Genç Osman ilkokulunun bahçesinde 2 büyük iftar çadırında hizmet vermekteyiz. Günlük ortalama 1500 kişilik iftar yemeği dağıtıyoruz. Bunun yanında depremden etkilenen küçük kardeşlerimizle de ilgilenmekte ve az da olsa depremi unutmalarını sağlamaya çalışmaktayız. Aynı zamanda Adıyaman’da da 1500 kişilik üç çeşit yemek ikramı sunduğumuz iftar çadırımızda iftardan sonra mukabele ve teravih namazları ile de bölgedeki kardeşlerimizin hizmetlerini görmekteyiz.


Allah Teâlâ’ya böyle bir hizmeti bizlere ihsan eylediği için sonsuz hamdolsun. Allah Teâlâ niyetimizi sahih, amelimizi makbul eylesin.

Paylaş:

Diğer

İFAM MEZUNİYET PROGRAMI TERTİB EDİLDİ

İfam 2022.2023 mezuniyet programında 16. Mezunlarını verdi. Halka halka büyüyen İFAM, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen bir kısmının beş yılını bir kısmının da ihtisas programı ile

Külliyat’tan Hayır Sofrası Etkinliği…

Külliyat Anadolu Lisesi olarak; geliri farklı hayır kurum ve alanlarında kullanmak üzere hayır sofrası çalışması yaptık. Allah yapılan hayırları ve hayır soframızı dergahında kabul buyursun.

Ali Hâni el-Akrabâvî Hoca İFAM’ı ziyaret etti.

Ürdün’de mukim Filistinli sarf-nahiv-belağat-tefsir alimi ve youtube aracılığı ile 2500 den fazla dersi yayınlanmış halihazırda Ürdün’de ve Türkiye’deki medreselerde İslami ilimlere dair dersler vermeye devam

İFAM'daki yeniliklerden ve organizasyonlardan haberdar olmak için sizde kayıt olun