Search
Close this search box.

Ramazanda da Milletimizin Hizmetindeyiz

Depremin merkezi konumunda olan Kahramanmaraş’a depremin ilk günlerinde olduğu gibi Ramazan ayında da depremzede kardeşlerimize destek için İFAM olarak bölgeye çadırlarımızı kurduk. Genç Osman mahallesinde Genç Osman ilkokulunun bahçesinde 2 büyük iftar çadırında hizmet vermekteyiz. Günlük ortalama 1500 kişilik iftar yemeği dağıtıyoruz. Bunun yanında depremden etkilenen küçük kardeşlerimizle de ilgilenmekte ve az da olsa depremi unutmalarını sağlamaya çalışmaktayız. Aynı zamanda Adıyaman’da da 1500 kişilik üç çeşit yemek ikramı sunduğumuz iftar çadırımızda iftardan sonra mukabele ve teravih namazları ile de bölgedeki kardeşlerimizin hizmetlerini görmekteyiz.


Allah Teâlâ’ya böyle bir hizmeti bizlere ihsan eylediği için sonsuz hamdolsun. Allah Teâlâ niyetimizi sahih, amelimizi makbul eylesin.

Paylaş:

Diğer

HASAN EFENDİ HAZRETLERİ’Nİ DAR-ı BEKAYA UĞURLADIK

Ahirete irtihal eden, Mahmud Efendi Hazretleri’nin halifesi İsmailağa Dergahı’nın son şeyhi Hasan Efendi Hazretleri’nin cenazesi Fatih Camii’nde kılınarak Edirnekapı Sakızağacı mezarlığında defnedildi. Yüzbinlerin hüsn-ü şehadetini