İFAM Yeni Hafızlık Binası İçin Bismillah

İFAM bünyesinde bulunan, İfam Hafızlık bölümü yeni bir ek bina için kolları sıvadı. Yapımına yeni başlanan binada dün itibari ile ilk beton dökümü gerçekleştirildi. İFAM Hafızlık Başkanı Yahya Yılmaz hoca ve talebeleri yeni hafızlık binasını yerinde ziyaret etti. Akabinde İFAM Vakfı Başkanı Selim Seyhan Hocamız, inşaat alanını incelemek üzere ziyarette bulundu. Selim Seyhan hocamızın yaptığı dua ile birlikte inşaatın ilk betonu döküldü.

Rabbim bu binanın yapımında emeği geçen ve geçecek olan herkesten razı olsun. Rabbim nice hayırlara vesile kılsın inşaallah.

 

Paylaş:

Diğer

İFAM MEZUNİYET PROGRAMI TERTİB EDİLDİ

İfam 2022.2023 mezuniyet programında 16. Mezunlarını verdi. Halka halka büyüyen İFAM, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen bir kısmının beş yılını bir kısmının da ihtisas programı ile

Külliyat’tan Hayır Sofrası Etkinliği…

Külliyat Anadolu Lisesi olarak; geliri farklı hayır kurum ve alanlarında kullanmak üzere hayır sofrası çalışması yaptık. Allah yapılan hayırları ve hayır soframızı dergahında kabul buyursun.

Ali Hâni el-Akrabâvî Hoca İFAM’ı ziyaret etti.

Ürdün’de mukim Filistinli sarf-nahiv-belağat-tefsir alimi ve youtube aracılığı ile 2500 den fazla dersi yayınlanmış halihazırda Ürdün’de ve Türkiye’deki medreselerde İslami ilimlere dair dersler vermeye devam

İFAM'daki yeniliklerden ve organizasyonlardan haberdar olmak için sizde kayıt olun