ÜSTADIMIZ! KAVUŞMALAR AHİRETE KALDI

İFAM’da kendisinden ders okuma şerefine nail olduğumuz Hindistan Darul Ulum Diyobend’in büyük üstadlarından Müfti Şeyh Said Palanpuri Hocamız Ahirete İrtihal Etti.

Üstadımız! Bu çatı altındaki en müstesna derslerden birini sizinle yapmıştık. Muvatta’yı okutmuş, Buhari’den hadisler şerh etmiş, suallere verdiğiniz tafsilatlı cevaplarla bize yeni ufuklar açmıştınız. Tekrarını özlüyorduk, ahirete kaldı. Rabbimiz bizi sizinle ömrünüzü davasına adadığınız Rasulullah sallallahualeyhivesellem’in meclisinde cem etsin.

Paylaş:

Diğer

İFAM MEZUNİYET PROGRAMI TERTİB EDİLDİ

İfam 2022.2023 mezuniyet programında 16. Mezunlarını verdi. Halka halka büyüyen İFAM, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen bir kısmının beş yılını bir kısmının da ihtisas programı ile

Külliyat’tan Hayır Sofrası Etkinliği…

Külliyat Anadolu Lisesi olarak; geliri farklı hayır kurum ve alanlarında kullanmak üzere hayır sofrası çalışması yaptık. Allah yapılan hayırları ve hayır soframızı dergahında kabul buyursun.

Ali Hâni el-Akrabâvî Hoca İFAM’ı ziyaret etti.

Ürdün’de mukim Filistinli sarf-nahiv-belağat-tefsir alimi ve youtube aracılığı ile 2500 den fazla dersi yayınlanmış halihazırda Ürdün’de ve Türkiye’deki medreselerde İslami ilimlere dair dersler vermeye devam

İFAM'daki yeniliklerden ve organizasyonlardan haberdar olmak için sizde kayıt olun