EK MÜLAKAT SONUÇLARI AÇIKLANDI


Açık öğretim okuyan üniversiteli ve liseli kardeşlerimize yönelik 12 Ağustos tarihinde yapılan mülakat sonuçları açıklandı.

Mülakatlar Samsun Ondokuzmayıs İFAM Merkez Binasında gerçekleşti. Yoğun istişareler neticesinde 5 yıllık İFAM İslami İlimler Programına kayıt hakkı kazananlar belirlendi.

Kayıt hakkı kazanan öğrencilerin eğitime başlama tarihi konusunda sms yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.

Mülakatı kazananların aşağıda belirtilen evrakları 20.08.2023 tarihine kadar kargo ile Mehmet Ali KOÇAK adına “Mimar Sinan Mah., Atatürk Bulvarı, No/61, Ondokuzmayıs, Samsun” adresine göndermeleri gerekmektedir.


Gerekli Evraklar:

  • Öğrenci Belgesi
  • Kimlik Fotokopisi
  • Sağlık Raporu
  • Adli Sicil Kaydı
  • 4 Adet Fotoğraf
  • Öğrenci Bilgi Formu (Öğrenci Bilgi Formuna Ulaşmak İçin TIKLAYIN)
  • Muvâfakatname (18 yaşından küçükler için) / (Muvâfakatnameye Ulaşmak İçin TIKLAYIN)

Sonuç Listesine Ulaşmak İçin TIKLAYIN

Paylaş:

Diğer

İFAM MEZUNİYET PROGRAMI TERTİB EDİLDİ

İfam 2022.2023 mezuniyet programında 16. Mezunlarını verdi. Halka halka büyüyen İFAM, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen bir kısmının beş yılını bir kısmının da ihtisas programı ile

Külliyat’tan Hayır Sofrası Etkinliği…

Külliyat Anadolu Lisesi olarak; geliri farklı hayır kurum ve alanlarında kullanmak üzere hayır sofrası çalışması yaptık. Allah yapılan hayırları ve hayır soframızı dergahında kabul buyursun.

Ali Hâni el-Akrabâvî Hoca İFAM’ı ziyaret etti.

Ürdün’de mukim Filistinli sarf-nahiv-belağat-tefsir alimi ve youtube aracılığı ile 2500 den fazla dersi yayınlanmış halihazırda Ürdün’de ve Türkiye’deki medreselerde İslami ilimlere dair dersler vermeye devam

İFAM'daki yeniliklerden ve organizasyonlardan haberdar olmak için sizde kayıt olun