İstişare ve Değerlendirme Toplantısı


İFAM merkez ve şubelerinin bir yıllık çalışmalarının değerlendirilerek gelecek yılın planlamasının yapıldığı yıllık toplantı gerçekleştirildi. İhsan Şenocak hocamızın riyasetinde gerçekleştirilen toplantılara şube başkanlarının yanısıra İFAM’ın merkez ve şubelerde vazifeli hocaları da katıldı.

Toplantıda İFAM merkez ve şubelerin yıllık faaliyet raporları okunarak değerlendirildi. Bu yıl ilk mezunlarını veren Külliyat Erkek Lisesi ve model okul olarak çok fazla rağbet gören Külliyat Kız Ortaokulu ve Kız Lisesi, İFAM’ın orta okulla birlikte hafızlık projesinin uygulandığı İFAM Hafızlık biriminin yıllık çalışmaları ele alındı.

İki gün süren toplantının ardından izne ayrılan İFAM, Kurban bayramından sonra 5 Temmuz’da eğitime tekrar başlayacak. 

Paylaş:

Diğer

İFAM MEZUNİYET PROGRAMI TERTİB EDİLDİ

İfam 2022.2023 mezuniyet programında 16. Mezunlarını verdi. Halka halka büyüyen İFAM, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen bir kısmının beş yılını bir kısmının da ihtisas programı ile

Külliyat’tan Hayır Sofrası Etkinliği…

Külliyat Anadolu Lisesi olarak; geliri farklı hayır kurum ve alanlarında kullanmak üzere hayır sofrası çalışması yaptık. Allah yapılan hayırları ve hayır soframızı dergahında kabul buyursun.

Ali Hâni el-Akrabâvî Hoca İFAM’ı ziyaret etti.

Ürdün’de mukim Filistinli sarf-nahiv-belağat-tefsir alimi ve youtube aracılığı ile 2500 den fazla dersi yayınlanmış halihazırda Ürdün’de ve Türkiye’deki medreselerde İslami ilimlere dair dersler vermeye devam

İFAM'daki yeniliklerden ve organizasyonlardan haberdar olmak için sizde kayıt olun