Search
Close this search box.

Sakarya, Bursa, Düzce ve Samsun İFAM olarak deprem bölgelerindeki yardım faliyetlerine devam ediyoruz

Bir çok ilim talebesi kardeşimiz ile beraber Malatya ve Hatay-Kilis güzergahında depremden etkilen kardeşlerimizin yaralarına bir nebze olsun merhem olabilmek, ihtiyaçlarını kaşılayabilmek ve Efendimizin Aleyhisselamı‘ın “Kişi kardeşinin yardımında olduğu müddetçe, Allah da onun yardımındadır” müjdesine nail olabilmek için rahlelerimizin başından bir hafta süreyle ayrıldık.

Kardeşlerimizin bir bölümü Kilis’de bulunan ihh lojistik merkezinde yemek pişirme, yükleme faliyetlerini sürdürürüyor, diğer kısmı Kilis ve Hatayın ilçe ve köylerine yardım paketlerini ulaştırmaya devam ediyor bir grup kardeşimiz ise Malatya’da lojistik destek sağlıyorlar. Bir hafta kadar farklı bölgelerde yardım faliyetlerine devam edilecek inşallah. Rabbim kardeşlerimizin yardımcısı olsun. Musibetlerden muhafaza eylesin.

 

Paylaş:

Diğer

HASAN EFENDİ HAZRETLERİ’Nİ DAR-ı BEKAYA UĞURLADIK

Ahirete irtihal eden, Mahmud Efendi Hazretleri’nin halifesi İsmailağa Dergahı’nın son şeyhi Hasan Efendi Hazretleri’nin cenazesi Fatih Camii’nde kılınarak Edirnekapı Sakızağacı mezarlığında defnedildi. Yüzbinlerin hüsn-ü şehadetini